کنترلی سیاست صندوق اقتصادی کریستین لاگارد

کنترلی: سیاست صندوق اقتصادی کریستین لاگارد بین الملل صندوق بین المللی پول چشم انداز اقتصادی کریستین لاگارد

گت بلاگز آذربایجان غربی ۹ کشف و امحای ۸۹۸ کیلوگرم پیش سازهای مواد مخدر صنعتی در سردشت

فرمانده انتظامی سردشت از کشف و امحای ۸۹۸ کیلوگرم پیش ساز صنعتی مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

۹ کشف و امحای ۸۹۸ کیلوگرم پیش سازهای مواد مخدر صنعتی در سردشت

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛سرهنگ فیض الله علیزاده گفت: در پی کسب اطلاعات از شهروندان مبنی بر اینکه شخصی به هویت معلوم در منزل خود اقدام به نگهداری و تولید مواد مخدر صنعتی می کند، عنوان به صورت خاص در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با گسترش چتر اطلاعاتی، درستی خبر تائید شد که با اخذ مجوز قضایی و رعایت حقوق شهروندی و همچنین کلیه جوانب احتیاطی ماموران مبارزه با مواد مخدر به محل اعزام و در بازرسی ها مقدار زیادی مواد پیش ساز مخدر صنعتی کشف و ضبط شد.

عبارات مهم : مراجع قضایی
ویخاطرنشان کرد: در بازرسی از محل مقدار ۸۹۸ کیلو و ۱۰۰ گرم مواد پیش ساز مخدر صنعتی مشمول بر ۴۴۷ کیلو و ۴۰۰ گرم اسید استون، ۱۲۸ کیلو و ۷۰۰ گرم اسید تولوئن، ۲۲ کیلوگرم اسید هیدروکلرید و ۳۰۰ کیلوگرم هیدرواکسید سدیم کشف و ضبط شد.
سرهنگ علیزاده گفت: در این ارتباط یک نفر متهم دستگیر و بعد از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی تحویل داده شد.
فرمانده انتظامی سردشت با درخواست از شهروندان به توصیه های پیشگیرانه در خصوص این مواد افزود: مواد مخدر آنچنان آرام و بی صدا بر جسم و روان مصرف کننده مستولی می شود که هیچ معتادی شروع اعتیاد خود را به یاد نمی آورد.
همچنین مواد مخدر صنعتی یاد شده است در محل امحا شد.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: مراجع قضایی | آذربایجان غربی | ارومیه | کشف مواد مخدر | امحا مواد مخدر |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog