کنترلی سیاست صندوق اقتصادی کریستین لاگارد

کنترلی: سیاست صندوق اقتصادی کریستین لاگارد بین الملل صندوق بین المللی پول چشم انداز اقتصادی کریستین لاگارد

گت بلاگز اخبار حوادث فساد اخلاقی همسر اول انگیزه قاتل ، مثله کردن 8 زن باهدف دزدی جواهرات

نخستین جلسه پیگیری پرونده جنایی زوج گیلانی که با اعتمادسازی و فریب دادن قتل ه‍شت زن گیلانی را رقم‌زده بود روز گذشته برگزار شد.

فساد اخلاقی همسر اول انگیزه قاتل ، مثله کردن 8 زن باهدف دزدی جواهرات

مثله کردن 8 زن باهدف دزدی جواهرات/ فساد اخلاقی همسر اول انگیزه قاتل

عبارات مهم : دایره

نخستین جلسه پیگیری پرونده جنایی زوج گیلانی که با اعتمادسازی و فریب دادن قتل ه‍شت زن گیلانی را رقم زده بود روز گذشته برگزار شد.

به گزارش فارس، روز گذشته نخستین جلسه پیگیری قتل سریالی زوج گیلانی در رشت به ریاست قاضی کاشانی با حضور قاتلان و اولیای دم مقتولان برگزار شد.

فساد اخلاقی همسر اول انگیزه قاتل ، مثله کردن 8 زن باهدف دزدی جواهرات

در این جلسه نماینده دادستان به قرائت گزارش ۴۷ صفحه ای کیفرخواست جهت متهمان زوج ردیف اول (ف.ن) معروف به بهزاد و ردیف دوم (ل.گ) معروف به نگار که نتیجه گزارش های بازپرسان، دایره جنایی پلیس آگاهی و پزشکی قانونی هست، پرداخت.

در کیفرخواست قرائت شده است از سوی نماینده دادستان جهت متهم ردیف اول، اتهاماتی مانند قتل عمدی هشت زن مسلمان، شش فقره جنایت بر میت با مثله کردن آن ها و هشت فقره دزدی و پنهان کردن اجساد در رودخانه ها و حاشیه بزرگراه ها ذکرشده است.

نخستین جلسه پیگیری پرونده جنایی زوج گیلانی که با اعتمادسازی و فریب دادن قتل ه‍شت زن گیلانی را رقم‌زده بود روز گذشته برگزار شد.

همچنین در قرائت کیفرخواست جهت متهم ردیف دوم یک فقره معاونت در قتل، مباشرت در خریدوفروش طلاجات کمک در خلاصی متهم ردیف اول از طریق منحرف کردن ادله، مشاهده و مسجل شده است است.

نماینده دادستان در گزارش خود جهت متهم ردیف اول راجع به نحوه آشنایی با مقتولان و چگونگی دزدی طلاجات آن ها اظهار کرد قاتل ردیف اول با جلب اعتماد زنان باهدف دستیابی به طلاجات و با فریب دادن آن ها مبنی بر این که رستورانی در منطقه امامزاده هاشم داریم و نیازمند کارگر هستیم و در بعضی از قتل ها باهدف مساعده مالی به فقرا از سوی یک موسسه حمایتی که خودشان مسئول آن هستند اقدام به دریافت شماره تماس خانواده ها و ارتباط مکرر و سپس آن ها را با همسر خود آشنا و در فرصتی معین و فریب دهنده اقدام به قتل و دزدی طلا و جواهرات می کرده است.

بنابراین گزارش، زنان مقتوله بالای ۵۰ سال سن داشتند و همگی حین خروج از منزل مقدار زیادی طلا به همراه و یا خود را با آن زینت کرده بودند.

فساد اخلاقی همسر اول انگیزه قاتل ، مثله کردن 8 زن باهدف دزدی جواهرات

این زوج قاتل در بیانات خود به مثله و قطعه قطعه کردن شش فقره زن با چاقو از ناحیه های گردن، دست وپا در حمام منزل و ریختن آن ها در کیسه های زباله رنگی و سپس پنهان کردن آن ها با دفن در زمین و یا انداختن آن ها به آب و حاشیه خیابان ها اعتراف کرده اند.

همچنین در گزارش های نماینده داستان آمده است متهم ردیف دوم بعد ازاینکه همسرش مقتولان را به قتل می رسانده، طلاها را جهت این که شک طلافروشی ها را نسبت به خود از بین ببرند در محله ها و فروشگاه های جواهری متفاوت در فواصل زمانی طولانی عرضه می کردند و با این اقدام ردی از خود باقی نمی گذاشتند.

نخستین جلسه پیگیری پرونده جنایی زوج گیلانی که با اعتمادسازی و فریب دادن قتل ه‍شت زن گیلانی را رقم‌زده بود روز گذشته برگزار شد.

نماینده دادستان همچنین در گزارش های خود قرائت کرد که متهم ردیف اول جهت خرید سیم کارت و گوشی های سرقتی به فروشگاه های مستقر در خواهر امام رشت اقدام به خرید می رفته ولی به علت اینکه شناسایی نشود همسر خود را به این کار فراخوانده و تمامی سیم کارت های مسروقه به وسیله همسرش تهیه و جهت ارتباط با زنان و فریب دادن آن ها در اختیارش قرار می گرفت.

متهم ردیف اول و دوم طبق گزارش های پزشکی قانونی از صفات شخصیتی نظیر وابسته بودن، ناپختگی، ضداجتماعی و در هنگام ارتکاب به قتل و مثله کردن اجساد، هیچ گونه آثار ناشی از جنون و یا سلب اراده در آن ها محرز نشده است.

فساد اخلاقی همسر اول انگیزه قاتل ، مثله کردن 8 زن باهدف دزدی جواهرات

از انگیزه های قتل متهم ردیف اول مواردی همچون بی پولی، پرسشها اقتصادی و معیشتی، فقر و فساد اخلاقی همسر اول یادشده و قاتل انتقام جویی از زندگی دیگران را از دلایل دیگر جرائم خود برشمرده است.

متهم ردیف اول در سال ۱۳۸۰ با فردی به نام ع.پ ازدواج کرده و بعد از مدتی زندگی یکسان در سال ۱۳۸۵ این نامه خطاب به همسرش کرده که جهت هر لحظه شما را ترک خواهم کرد.

همسر اول متهم ردیف اول در بازجویی های خود در دایره های قضایی اعتراف کرده که نامبرده در آخرهای زندگی یکسان خود وی را ترساندن کرده و هر لحظه چاقویی به پای خود می بسته و مبادرت به حمله آن در خودروی شخصی اش می کرده است و من را نیز ترساندن می کرد که اگر این عنوان را با دیگران مطرح کنم، مرا خواهد کشت.

متهم ردیف دوم در بازجویی های خود در دایره های قضایی مطرح کرده که بعد از فهمیدن به ارتکاب چهار فقره قتل از سوی همسرش و در میان گذاشتن دلایل آن با متهم ردیف اول از سوی همسرش مورد ترساندن قرارگرفته که اگر این عنوان را با دیگران مطرح کند، خود و فرزند مشترکشان را خواهد کشت.

همچنین در گزارش نماینده دادستان آمده است زنانی نیز بعد از اعتمادسازی از دام و حیله این زوج نجات یافته اند.

نجات یافتگان در اعترافات خود به دایره قضایی اعلام کردند که این زوج قاتل بعد از اعتمادسازی، آن ها را به عروسی ای در پایتخت کشور عزیزمان ایران فرامی خواندند و در طی مسافت از آن ها سؤال می کردند که آیا طلا و جواهرات خود را با خود همراه دارند یا نه که بعد از متمرکز شدن روی این سؤال، مشکوک و با تلاش از ماشین پیاده می شدند.

قاضی این پرونده نیز در آخر جلسه اعلام کرد بعد از برگزاری جلسات آتی به فرجه قانون گذار رأی را صادر کرده و درصورتی که متهمان اعتراضی داشته باشند پرونده به دیوان عالی کشور ارسال خواهد شد و بعد از طی مراحل نهایی حکم به مرحله اجرا درخواهد آمد.

اولیای دم مقتولان نیز از مقام قضایی اشد مجازات ازجمله سنگسار و قصاص را در مناسب ترین وقت خواستار شده است اند.

به گزارش فارس جلسه بعدی این قتل سریالی در تاریخ ۳۱ خرداد امسال برگزار و در آن پیگیری به بیانات اولیای دم و وکلای آن ها در خصوص اصل خواسته برگزار خواهد شد.

واژه های کلیدی: دایره | برگزاری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog