کنترلی سیاست صندوق اقتصادی کریستین لاگارد

کنترلی: سیاست صندوق اقتصادی کریستین لاگارد بین الملل صندوق بین المللی پول چشم انداز اقتصادی کریستین لاگارد

گت بلاگز سیاسی ارائه گزارش نظام تحلیل اطلاعات بازار کار کشور عزیزمان ایران ‏‏ ، نحوه خرید تضمینی گندم جهت سال 1396 تعیین شد

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه هیات وزیران گزارشی را از نظام تحلیل اطلاعات بازار کار کشور عزیزمان ایران ارائه داد‎.‎

ارائه گزارش نظام تحلیل اطلاعات بازار کار کشور عزیزمان ایران ‏‏ ، نحوه خرید تضمینی گندم جهت سال 1396 تعیین شد

به گزارش حوزه دولت ،گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه عصر یکشنبه هیأت وزیران به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی مدیر جمهور، گزارشی را از نظام تحلیل اطلاعات بازار کار کشور عزیزمان ایران ارائه داد‎.

عبارات مهم : ایران
نظام تحلیل اطلاعات بازار کار یک شبکه از شرکت ها و وزارتخانه های مرتبط با وظایف مشخص است که به تولید آمار و اطلاعات و تحلیل این اطلاعات جهت جهت دهی سیاست های بازار کار می پردازد.

این گزارش، با نگاهی اجمالی بر روند تحولات بازار کار ایران، به موضوعاتی از قبیل قیمت مشارکت، سطح تحصیلات جمعیت در سن کار، اوضاع اشتغال و بیکاری در کشور، اوضاع پوشش بیمه ای افراد شاغل می پردازد.

نحوه خرید تضمینی گندم جهت سال 1396 تعیین شد

هیات وزیران نحوه خرید تضمینی گندم جهت سال 1396 را تعیین کرد. بر این اساس، دولت مقرر کرد محصول گندم استان های مرکزی، خراسان شمالی، اردبیل و زنجان در قالب سیاست قیمت تضمینی از طریق بورس کالای کشور عزیزمان ایران جهت مصارف صنف و صنعت معامله شود.

دولت، شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی کشور عزیزمان ایران را به عنوان بازارساز مکلف کرد حداکثر تا دو هفته بعد از نخستین عرضه هر محموله گندم در تابلو بورس، در صورت عدم خرید از سوی متقاضیان، نسبت به خرید آن اقدام کند.

کارخانجات آردسازی نیز موظفند در صورت خرید مستقیم از کشاورزان، نسبت به پرداخت مرحله اول بهای گندم خریداری شده است از طریق سامانه خرید تضمینی بانک کشاورزی اقدام کنند. مابه التفاوت قیمت پرداختی به وسیله کارخانجات آردسازی تا قیمت خرید تضمینی گندم از محل اعتبارات قانون بودجه سال 1396 کل کشور پرداخت خواهد شد.

طول پروژه آزادراه چهار خطه کنار گذرغربی اصفهان زیاد کردن یافت

با تصویب هیات وزیران و با اجرای قطعه دوم آزادراه کنار گذر غربی اصفهان حدفاصل میدان کرکوند تا تقاطع بزرگراه مبارکه – شهرضا و مبارکه – بروجن (سه راهی طالخونچه)، حدود 15 کیلومتر به طول این آزاد راه افزوده شد. بنابراین طول پروژه مذکور از 93 کیلومتر به 108 کیلومتر زیاد کردن می یابد.

اعلام نظر دولت درخصوص تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس

هیات وزیران در ادامه، ضمن اظهار نظر درخصوص تعدادی از طرح های نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماینده خود را جهت پیگیری عنوان تعیین کرد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | بازار | تضمینی | اطلاعات | بازار کار | هیئت دولت | خرید تضمینی گندم | جلسه هیئت دولت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog