کنترلی سیاست صندوق اقتصادی کریستین لاگارد

کنترلی: سیاست صندوق اقتصادی کریستین لاگارد بین الملل صندوق بین المللی پول چشم انداز اقتصادی کریستین لاگارد

گت بلاگز علمی پزشکی برگزاری مصاحبه‌های آزمون دکتری دانشگاه آزاد به صورت استانی

دویست و دوازدهمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست علی محمد نوریان و با حضور اعضا در شرکت مرکزی برگزار شد.

به گزارشحوزه دانشگاهیگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، علی محمد نوریان در جلسه هیات رئیسه دانشگاه آزاد با بیان اینکه توسعه کیفی باید در دستور کار این دانشگاه قرار گیرد، گفت: خوشبختانه این دانشگاه به لحاظ کمی به رشد قابل توجهی رسیده است به طوری که امروز به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری دنیا مطرح است و نیازمند توسعه کیفی و همه جانبه است.
وی خطاب به اعضای هیات رئیسه این دانشگاه افزود: مسئولان دانشگاه برنامه های خود را باید برمبنای توسعه کیفی تدوین و چهار شاخص منطقی بودن، عقلانیت، آینده نگری و قانون مداری را در برنامه ها لحاظ کنند.

عبارات مهم : اسلامی

در این جلسه بعد از ارائه گزارش معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص آزمون EPT و نحوه برگزاری آن مقرر شد عنوان در کمیسیون شماره یک مطرح و کارشناسی شده است و جهت تصمیم گیری نهایی در جلسه بعدی هیات رئیسه مطرح شود.
همچنین براساس سیاست های دانشگاه مبنی بر تفویض اختیار و تمرکززدایی مقرر شد، مصاحبه های آزمون دکتری سال ۹۶ به صورت استانی برگزار شود که شرح آن بعد از تعطیلات تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی، متعاقبا اعلام خواهد شد.
در ادامه دویست و دوازدهمین جلسه هیات رئیسه دانشگاه، با توجه به اهمیت و ضرورت پاسخگویی به ارباب رجوع، دانشجویان، اساتید و همکاران و جهت جلوگیری از ایجاد خلل در برنامه های اداری مدیران، تصمیم گیری شد از این بعد تمامی جلسات مدیران و شوراهای این دانشگاه بعد از ساعت ۱۴ برگزار شود.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: اسلامی | استانی | برنامه | برگزاری | دانشگاه | دانشگاه | اخبار دانشگاه آزاد | تمرکززدایی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog