کنترلی سیاست صندوق اقتصادی کریستین لاگارد

کنترلی: سیاست صندوق اقتصادی کریستین لاگارد بین الملل صندوق بین المللی پول چشم انداز اقتصادی کریستین لاگارد

گت بلاگز وب‌گردی دولت ادعای حل تمام پرسشها را ندارد/ همین که اوضاع کشور وخیم تر نشد، دستاورد بزرگی است ، معاون استاندار تهران

معاون سیاسی اجتماعی استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اعتقاد است که جهت یک نوجوان، رسیدن به سن رای دادن و همکاری در انتخابات به عنوان رای اولی، نوعی مراسم

دولت ادعای حل تمام پرسشها را ندارد/ همین که اوضاع کشور وخیم تر نشد، دستاورد بزرگی است ، معاون استاندار تهران

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، سید شهاب الدین چاوشی روز دوشنبه در همایش «رای اولی ها» که در شهرستان اسلامشهر برگزار شد، اظهار کرد: آرایی که مردم و بخصوص جوانان در صندوق ها خواهند انداخت، نه جهت چهار سال آینده بلکه تا سال های طولانی آینده کشور را رقم می زند از این رو باید آگاهانه در انتخابات شرکت کنیم.
وی با بیان اینکه پیوند دین و سیاست اسلام مساله ای بدیهی هست، افزود: دینداری منبع مهم اخلاق در جامعه اسلامی محسوب می شود و دینداری باید منجر به توسعه اخلاق شود همانطور که پیامبر (ص) می فرماید «من جز جهت تکمیل مکارم اخلاقی مبعوث نشده ام؛ إِنَّمَا بُعِثْتُ لِأُتَمِّمَ مَکَارِمَ الْأَخْلَاقِ» بنابراین همه احکام شریعت جهت تحقق این نشانه بزرگ انسانی ایجاد شده است اند.

عبارات مهم : ایران
چاوشی گفت: بی اخلاقی هایی که در گذشته بر مردم گذشت خطرهایی بودند که باعث نابسامانی فرهنگ عمومی می شد و مردم صورت آنانی را که با دروغگویی آمیخته هست، شناسایی می کنند.

وی افزود: آنهایی که در گفت و گو کم می آورند، راهی جز بی اخلاقی را جهت جبران کمبودهای خود نمی یابند و این شیوه از گناهان بزرگ هست.
معاون سیاسی استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران مهمترین دستاورد دولت یازدهم را در زمینه رشد اقتصادی کشور بیان کرد و گفت: آثار و عوارض مثبت این دستاوردها در پایین آمدن قیمت تورم جهت آحاد مردم مشهود هست.
وی همچنین زیاد کردن تولید گندم که کالایی راهبردی محسوب می شود از 4.5 میلیون تن در وقت روی کار آمدن دولت به 11.5 میلیون تن را دستاورد دیگر دولت برشمرد و گفت: این موفقیت با شعارهای توخالی بدست نیامده بلکه با تدبیر و تلاش مدیران و کشاورزان زحمتکش حاصل شده است هست.
وی زیاد کردن تولید نفت و میعانات گازی از میزان کمتر از یک میلیون بشکه به چهار میلیون بشکه در حال حاضر که 2 میلیون و 800 هزار بشکه آن صادر می شود، آن هم بدون نمایش و در بوق و کرنا کردن را از موفقیت های دیگر دولت تدبیر و امید عنوان کرد.
چاوشی با بیان اینکه شکسته شدن بخش اعظمی از تحریم ها، فضای تنفسی قابل توجهی جهت کشور و ملت ایجاد کرد گفت: بازگشت درآمدهای حاصل از فروش نفت به خزانه از نتیجه های حداقلی برداشته شدن تحریم ها بود و این در حالی است که در گذشته ما مجبور بودیم نفتمان را به خارجی ها بدهیم و بخاطر محدویت های ارزی می بایست هرشرایط و بهانه ای که خریدار جهت ما تعیین می کرد بپذیریم و به جای نفت کالاهای مانده و بنجل آنها به ضرر تولید داخل روانه کشور می شد.
وی گفت: در مساله حقوق های نجومی، دولت با تمام قوا ایستاد و راهکارهایی را به اجرا گذاشت که بر اساس آن، هیچ مقامی حق تعیین حقوق دلخواه خود را ندارد و هیچ شرکت و مجمعی نیز چنین حقی را ندارند بنابراین دولت کار خود را در عنوان حقوق های نجومی انجام داد و مورد نیاز است سایر دستگاه ها که زیر نظر دولت نیستند نیز وظیفه خود را در خصوص حقوق های نجومی ادا کنند.
معاون سیاسی استانداری پایتخت کشور عزیزمان ایران اظهار کرد: کارها کشور عزیزمان ایران در حوزه فعالیت های هسته ای که در گذشته، زیرزمینی تلقی می شد ولی با برجام این فعالیت ها رسمیت یافت و ما به کلوب هسته ای دنیا پیوستیم و اکنون حق فعالیت هسته ای داریم و می توانیم نیازهایمان را تامین و فرآورده های مرتبط را به هر میزان و هرجا که بخواهیم، صادر کنیم.
وی گفت: حتی اگر همه دستاوردهای دولت را نادیده بگیریم همین که دولت اجازه نداد اوضاع کشور بدتر و وخیم تر شود، همین اقدام دستاورد بزرگی هست.
به گفته او، دولت ادعای حل تمام پرسشها را ندارد و اگر هم دولتی چنین ادعایی داشته باشد متوهم و خدای نکرده دروغگوست ولی اگر هر دولتی به وظیفه ذاتی خود عمل کند و دستاوردهای مثبتی را بجا بگذارد در یک دوره 2 تا سه دهه ای این کشور از بسیاری پرسشها که امروز مردم را زحمت می دهد رها خواهد شد.
چاوشی گفت: آثار اقدام و تصمیم امروز شما و ما در شهرها و روستاها و کشور ظرف چند سال بعد ظاهر می­ شود و هر چه جامعه از نگاه­ های عامیانه و عوامگرایانه فاصله بگیرد عمق پیدا می­کند.
رئیس ستاد انتخابات استان پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد که انتخابات فرصتی جهت نمایش شکوه همبستگی ملی و فرصتی طلایی جهت مسابقه و یافتن عالی ترین گزینه جهت اداره امور شهر و دِه و کشور است و باید از آن به درستی بهره­ برداری شود.
وی ادامه داد: همه کاندیداها باید توانایی فکری و عملی خود را جهت مردم اثبات نمایند و به جای تبلیغات رنگارنگ، بر ذهن و روح مردم تمرکز پیدا کنند و وجدان عمومی جامعه را قانع نمایند.

منبع:ایرنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | اخلاقی | فعالیت | میلیون | انتخابات | ستاد انتخابات | معاون استاندار تهران | دستاورد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog