کنترلی سیاست صندوق اقتصادی کریستین لاگارد

کنترلی: سیاست صندوق اقتصادی کریستین لاگارد بین الملل صندوق بین المللی پول چشم انداز اقتصادی کریستین لاگارد

گت بلاگز گلستان ۸ روز دیدار رایگان بمناسبت بازگشایی موزه باستان شناسی گرگان

به‌مناسبت بازگشایی موزه باستان‌شناسی گرگان دیدار از این موزه از امروز ۱۷ حرداد به‌مدت ۸ روز جهت عموم مردم رایگان هست.

۸ روز دیدار رایگان بمناسبت بازگشایی موزه باستان شناسی گرگان

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان؛ به گزارش روابط عمومی وامور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان علاقمندان می توانند تا 24 خرداد ماه رایگان از این موزه دیدن کنند.
راه اندازی آزمایشگاه مرمت اشیاء که از مجهزترین آزمایشگاه ها در سطح استان ها قلمداد می شود، اجرای عملیات ساماندهی و تجهیز مخزن امن موزه با بیش از 11 هزار قلم اشیاء فرهنگی تاریخی که مخازن 1، 2و 3 آن به اتمام رسیده و دو مخزن باقی مانده هست، بازسازی و تجهیز سالن نمایشگاه مهم موزه در طبقه فوقانی آن برابر با استاندارد های موزه ای و ساماندهی محیطی بخش نمایشگاه سنگ مزار و نمای بیرون موزه از کارها صورت گرفته موزه باستان شناسی گرگان است.

عبارات مهم : گرگان

در طی روزهای اعلام شده، علاقمندان به فرهنگ و تاریخ استان می­توانند از ساعت 17 لغایت 19 به خیابان شهداء، جنب امامزاده عبدالله (چهار راه شهداء) واقع در شهرستان گرگان مراجعه نموده و از اشیاء فرهنگی- تاریخی به نمایش گذارده شده است درموزه باستان شناسی دیدن فرمایند.

پیشینه موزه فعلی باستان شناسی گرگان در مکان فعلی به سال 1355 باز می گردد که به عنوان موزه سنگ قبر افتتاح شد و در بهمن ماه سال 1367 با توجه به افزودن اشیاء باستان شناسی و مردم شناسی با وسعت حدود 1500 متر مربع عرصه و اعیان به فعالیت خود ادامه داد.
انتهای خبر / ا

واژه های کلیدی: گرگان | رایگان | نمایشگاه | استاندارد | میراث فرهنگی | باستان شناسی | میراث فرهنگی | گلستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog